دسته بندی آخرین اخبار
صفحه اصلی / اخبار / دستگیری قاچاقچی شیشه قائمیه

دستگیری قاچاقچی شیشه قائمیه

خبرنگاراسلامشهرانلاین: سرهنگ مهدی کرمی فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی مأموران پلیس امنیت واطلاعات شهرستان اسلامشهر(علی زنجانی) شرور معروف و سلطان شیشه و پخش موادمخدر در منطقه قائمیه شهرستان اسلامشهر دستگیر و به زندان منتقل شد.

وی با اشاره به اینکه این فرد در زمینه تولید و پخش مواد مخدر شیشه فعالیت داشته، افزود: با تلاش چندین ماهه مأموران پلیس امنیت و اطلاعات شهرستان اسلامشهر و شناسایی مخفیگاه وی در یک عملیات غافلگیرانه با تیراندازی و تعقیب گریز پلیس، این فرد دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با بیان اینکه او دارای کارگاه تولیدی شیشه بوده، تأکید کرد: با توجه به این که متهم سوابق کیفری و توزیع مواد مخدر را دارد، بلافاصله با دستور قاضی تا سیر مراحل قضایی و صدور حکم قانونی روانه زندان شد.

سرهنگ کرمی با تأکید براینکه حفظ امنیت شهرستان اسلامشهر و مردم مهم‌ترین برنامه نیروی انتظامی است، خاطرنشان کرد:امیدواریم با دستگیری این فرد ماشاهد  ارتقاء امنیت اجتماعی منطقه قائمیه شده باشیم

انشاله ماهم همینطور امیدواربازگشت امنیت بادستگیری این فرد به شهرک قائمیه هستیم ….نه اینکه فروشندگان دیگری بلافاصله جایگزین وی گردند

 

پیرش  سفارش طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید